Vítejte v nové práci, pane komisaři

Klíčem k říši čekají v pondělí, i když ne tolik mimo slonoviny stěn v Ponte Vedra Beach na Floridě., Všimne. Stane se to klidně v tom, co je v podstatě procedurální hlasování, který byl předurčen celé měsíce, ne-li roky.

Tim Finchem byl připraven odstoupit z funkce komisaře PGA Tour na nějakou dobu, přetrvávající jen tak dlouho, aby uklidit nějaké „nedořešené“ Je pravděpodobné, že nové podzimní akci v Jižní Koreji a raných fázích televizních jednání.

V září na Tour Championship, když Finchem seděl na čem byl účtován jako jeho poslední době řeší média jako komisaře, to byl záhadný způsob okruhu se říci, že nastal čas pro vás, Jay Monahan, převzít hra je nejlukrativnější produkt. V pondělí, kdy se letošní finále politika zasedání správní rady rozhodl, devět přehrávač a nezávislí ředitelé budou razítkem nového normálu.

Ale víte, to všechno. Byl jste připraven na to, že sloužil jako Tour zástupce komisaře a provozní ředitel od roku 2014. Před tím jste se pokusili ruku jako marketingového ředitele, výkonný viceprezident a výkonný ředitel hráčů.

neskutečná schopnost Finchem, aby otočit citrony na limonádu na sponzorské frontě nebudou snadno duplikovat. Ať už je váš názor na odcházejícího šéfa, jeho obchodní prozíravost není nic menšího než celého světa.

V roce 2007 Tour měla 47 oficiálních akcí. V roce ’09, v návaznosti na nejhorší hospodářské krize od Velké deprese, obvod měl 47 oficiálních akcí. Zatímco ostatní podniky míchaná, aby vydržely ekonomické čelí protivětru, Finchem & Co. zachován status quo. Udělal to i přes konkurenční mdlob Tiger Woods, který hrál na Tour, minimálně 15 turnajů jen třikrát od roku 2008. Učinil tak navzdory snižujícímu se počtu účast a bojuje prodeje vybavení.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *