Rory McIlroy vynechá Turkish Airlines Open

Rory Mcllroy nebude hrát tento týden v Turkish Airlines Open, první ze tří událostí European Tour Final Series.
Mcllroy neuvedl důvod. Nicméně, turnaj se bude odehrávat v městě nedávného útoku – v Antalyi.
„Myslím, že je to jasné,“ řekl Mcllroy po nedělním WGC-HSBC Champions v Číně, kde skončil na děleném čtvrtém místě.
Turecko bylo terčem řady útoků a teroristických bombových útoků v posledních dvou letech, s těmi útoky nedávno mířit na turnaje hostitelské město a okolí. European Tour dalo myšlenku, aby se událost zrušila úplně. Turnaj se bude konat v Regnum Carya Golf & Spa Resort.
Mcllroy je třetí v European Tour v Race to Dubai míří do série tří událostí pořadí. Bude zle vyhrát třetí po sobě jdoucí Race to Dubai titulu, stejně její 1.500.000 $ bonus pro vítěze tím, že chybí tato události.
Nicméně, Ulsterman dal jasně najevo, že cítí úlevu nad rozhodnutím, i když mu to stojí šanci na body přes Danny Willett a Henrik Stenson, dvou hráčů před ním.
„Myslím, že už to není v mých rukou,“ řekl Mcllroy. “ Rozhodnul jsem se příští týden nejet do Turecka .Ti chlapci mohou bojovat. Mám-li poněkud velkou šanci jét do Dubaje, to je skvělé. Pokud tomu tak není, tak jsem jsem měl velké vítězství v průběhu sezóny. Oni hráli dobře – dva hlavní šampionáty. Jsem s tím v pořádku. “
Mcllroy uvedl, že rozhodnutí nabylo právní méně komplikované věděl, že právě vyhrál svůj první titul FedEx Cupu na PGA Tour, tahání ve dvou vítězství ve čtyřech událostí playoff série a vystřihovací výši 10 milionů dolarů první cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *